OSUSZANIE POZNAŃ

+48 530 610 610 | biuro@condensa.pl

OSUSZANIE PIWNIC

Osuszanie Piwnic Po Zalaniu - Metody Działania

Bardzo często podczas ulewnych dni woda dostaje się do najniższych partii budynku. Z uwagi na to że do piwnic zaglądamy żadko wilgoć zdąży już wniknąć w ściany i fundamenty. Do osuszania piwnic są potrzebne mocne osuszacze oraz wentylatory wzpomagające cyrkulację powietrza. W Poznaniu mamy wszystkie niezbędne narzędzia do przeprowadzenia osuszania piwnicy.

Diagnostyka Przed Osuszaniem Piwnicy

Zanim przystąpimy do osuszania, trzeba ustalić jaki jest poziom wilgotności na ścianach i podłodze piwnicy. Potrzebne są pełne oględziny budynku żeby wykluczyć ponowne zawilgocenie. Bardzo często się zdarza że fundamenty są źle wykonane i trzeba najpierw naprawić przyczynę pojawiącej się wilgoci. Nasz specjalista dokładnie to sprawdzi, dzięki temu oszczędzimy czas i pieniądze.

Przyczyny zalania piwnicy

Przed osuszaniem diagnozujemy przyczynę zalania piwnicy. Dzięki temu będziemy mogli zapobiec zalaniu w przyszłości. Do przyczyn zalań bardzo często należą: wadliwa konstrukcja fundamentu, brak odwodnienia, zalanie bezpośrednio z ulicy, podsiąganie od gruntu.

Osuszanie piwnicy pod kontrolą

Kontrola i monitorowanie całego procesu osuszania piwnicy oraz systematyczne pomiary wilgotności sprawiają że nasze urządzenia pracują u naszych Klientów tak długo, jak to jest konieczne.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu dla naszych klientów wszystkie urządzenia wyposażone są w filtry powietrza oraz tłumik redukujący poziom hałasu.

Chcesz mieć naszą ofertę pod ręką? Pobierz nasz katalog PDF na komputer/telefon.

CONDENSA Osuszanie Budynków POZNAŃ
ul. Obornicka 258a
60-693 POZNAŃ
+48 530 610 610

ZADZWOŃ +48 530 610 610