OSUSZANIE POZNAŃ

+48 530 610 610 | biuro@condensa.pl

OSUSZANIE WILGOCI BUDOWLANEJ

Czy osuszanie wilgoci budowlanej jest konieczne?

Zbyt wysoki poziom wilgotności powietrza, ścian lub posadzki to częste zjawisko w nowo wybudowanych lub remontowanych budynkach. Problem wilgoci budowlanej potrafi znacznie opóźnić lub nawet uniemożliwić prowadzenie dalszych prac wykończeniowych takich jak położenie na podłodze parkietu. Samoistny proces wysychania tynków i posadzek potrafi trwać kilka miesięcy i jest uzależniony od warunków panujących na zewnątrz pomieszczeń.
Firma CONDENSA oferuje Państwu szybkie, skuteczne i oszczędne osuszenie pomieszczeń z wilgoci budowlanej wykorzystując do tego nieinwazyjną metodę osuszania kondensacyjnego.
Jest to przyspieszenie naturalnego procesu schnięcia budynku poprzez znaczne obniżenie wilgotności względnej powietrza i zapewnienia odpowiedniej temperatury wewnątrz budynku. W przeciwieństwie do innych metod osuszania jest ona całkowicie bezpieczna dla elementów budowli oraz ludzi i umożliwia w trakcie osuszania kontynuowanie prac wykończeniowych.

Jak osuszamy?

Do osuszania kondensacyjnego wykorzystujemy odpowiednie osuszacze powietrza, wentylatory oraz inne urządzenia indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb.

Sprzęt dowozimy na zamówione przez Państwa miejsce oraz przeprowadzamy jego montaż i demontaż. W cenę usługi wliczone są także cotygodniowe pomiary wilgotności, dające gwarancje na to, że urządzenia będą pracować u Państwa jedynie tak długo jak to jest konieczne.

Przezorny ubezpieczony

Należy pamiętać, że kontynuując prace remontowo-wykończeniowe pomimo zbyt dużej wilgotności narażamy się na duże szkody i wysokie koszty w późniejszym okresie.

Chcesz mieć naszą ofertę pod ręką? Pobierz nasz katalog PDF na komputer/telefon.

CONDENSA Osuszanie Budynków POZNAŃ
ul. Obornicka 258a
60-693 POZNAŃ
+48 530 610 610

ZADZWOŃ +48 530 610 610